Delikatesy Kulfon to rozpoznawalna marka w województwie mazowieckim – jest już jedenaście sklepów pod tym szyldem. Cztery sklepy Kulfon funkcjonują w Warszawie (przy ul.: Morcinka, Radziwie, Tatarkiewicza i Zambrowskiej), siedem kolejnych w miejscowościach Celestynów, Kołbiel, Siennica, Grodzisk Mazowiecki, Mrozy, Halinów i Józefów. Najnowszy sklep przy ul. Zambrowskiej 8 w warszawskim Aninie znajduje się w wolnostojącym pawilonie w centrum osiedla. Jest dostępny z ulicy dla wszystkich klientów. Posiada boks kasowy i odrębną kasę na stoisku alkoholowym z szeroką ofertą win i mocniejszych trunków. Delikatesy oferują klientom dobrze zaopatrzoną ladę mięsną, świeże owoce i warzywa, jest tu stoisko z pieczywem, lodówki z produktami mlecznymi, napojami i piwem oraz oczywiście regały z asortymentem pakowanym. Zmotoryzowani kupujący do dyspozycji mają utwardzony parking. Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Otwarcie nowego sklepu nastąpiło 4 czerwca 2022r., a zatrudnienie znajduje tu 15 osób pracujących w systemie dwuzmianowym.

– Jest to nasz kolejny sklep, który został uruchomiony w miejscu poprzednio istniejącej placówki innej firmy o tym samym charakterze. W obecnej, przyznaję prowizorycznej szacie sklep jednak gwarantuje klientom wygodne zakupy. Na otwarcie przygotowaliśmy wiele atrakcji i promocji, a w planach mamy już kompleksowy remont tego obiektu i kolejną inwestycję – zapowiada Marcin Sibilski, współwłaściciel sieci Delikatesów Kulfon.

– Delikatesy Kulfon są marką samą w sobie, a jednocześnie jedną z wizytówek sklepów Grupy Chorten. To przykład na to, że polscy detaliści (…) są w stanie rozwijać swój biznes i otwierać kolejne punkty chętnie odwiedzane przez klientów. Cieszą nas nowe inwestycje i to, że do grupy dołączają cały czas kolejne prosperujące już sklepy, których właściciele dzięki nam uzyskują lepsze warunki handlowe u producentów i dystrybutorów – mówi Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.